OTRZYMAJ POŻYCZKĘ PRZEZ INTERNET
(NA KONTO)
Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
29.12.2021
RRSO
145%
Weź swoją pożyczkę

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ?

1

Wybierz kwotę i okres pożyczki

Za pomocą suwaków na głównej stronie wybierz sumę pożyczki, która Cię interesuje oraz datę spłaty, która umożliwi Ci bezproblemową spłatę. Dowiesz się od razu, jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.
2

Wypełnij formularz on-line

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.
3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

Ze swojego rachunku bankowego wykonaj przelew weryfikacyjny. Weryfikacja rachunku odbywa się tylko za pierwszym razem. W przypadku weryfikacji za pomocą Blue Media pełna kwota przelewu weryfikacyjnego zostanie zwrócona na Twoje konto.
Nie akceptujemy przelewów od SKOK.
4

Otrzymaj pieniądze na konto

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, to pieniądze zostaną przelane na Twój rachunek jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

JAK SPŁACIĆ POŻYCZKĘ

5
Przed upłynięciem terminu spłaty należy przelać kwotę wraz ze wszystkimi kosztami na nasze konto. Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w ustalonym terminie, to proponujemy by przed upłynięciem terminu spłaty refinansować pożyczkę o 7 dni. W tym celu należy zapłacić opłatę za refinansowania pożyczki. Szczegółowe informacje i koszty refinansowania dostępne są w profilu klienta.
Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł